Soframar

Jak na termoterapii pro miminka? Má vaše dítě bolení bříška, střevní potíže, koliku či špatně spí? Hřejivá plyšová zvířátka jsou nejlepším prostředkem pro jednoduchou pomoc právě při těchto problémech. V našem eshopu naleznete hřejivá plyšová zvířátka značky Soframar Warmies.

Cílem značky Soframar je navrhovat inovativní produkty, které zklidní bolesti každodenního života. Mezi produkty značky Soframar se mimo jiné řadí i velké množství menších i větších plyšových zvířátek, které je možné ohřát v mikrovlnné troubě a poté využít pro pozitivní termoterapii nejen Vašich nejmenších členů rodiny. Výhoda plyšových zvířátek je, jejich přirozená atraktivita i pro Vaše nejmenší.

Výrobky značky Soframar jsou vyvíjeny a navrhovány s maximálním důrazem na kvalitu s bezpečnost. Zároveň všechny produkty značky Soframar splňují veškeré mezinárodní předpisy a bezpečnostní normy.

Použití hřejivých plyšových zvířátek si nezamilují pouze Vaše děti, ale i Vy. Zvířátka Soframar Warmies mají příjemnou levandulovou vůni, která zároveň podporuje spánek.

Soframar

Hřejivá plyšová zvířátka, hřejivý plyšáci, hřejivá zvířátka.

Hledat

Kategorie

[iks_menu id=”1465″]


Cena

Objem

Váha

Produktová řada

Značka

Výška

Barva

Forma

Vyjímatelný polštářek

Procenta složek přírodního původu

Určeno pro

Zobrazuji všech 13 výsledků