Cena

Značka

Věk miminka

Produktová řada

Forma

Objem

Barva

Výška

Váha

Vyjímatelný polštářek

SOFRAMAR

Jak na termoterapii pro miminka? Má vaše dítě bolení bříška, střevní potíže, koliku či špatně spí? Hřejivá plyšová zvířátka jsou nejlepším prostředkem pro jednoduchou pomoc právě při těchto problémech. V našem eshopu naleznete hřejivá plyšová zvířátka značky Soframar Warmies.

Cílem značky Soframar je navrhovat inovativní produkty, které zklidní bolesti každodenního života. Mezi produkty značky Soframar se mimo jiné řadí i velké množství menších i větších plyšových zvířátek, které je možné ohřát v mikrovlnné troubě a poté využít pro pozitivní termoterapii nejen Vašich nejmenších členů rodiny. Výhoda plyšových zvířátek je, jejich přirozená atraktivita i pro Vaše nejmenší.

Výrobky značky Soframar jsou vyvíjeny a navrhovány s maximálním důrazem na kvalitu s bezpečnost. Zároveň všechny produkty značky Soframar splňují veškeré mezinárodní předpisy a bezpečnostní normy.

Použití hřejivých plyšových zvířátek si nezamilují pouze Vaše děti, ale i Vy. Zvířátka Soframar Warmies mají příjemnou levandulovou vůni, která zároveň podporuje spánek.

 

Zobrazen 1. – 15. z 22 výsledků