O mně


Jsem porodní asistentka, která se jednoho dne rozhodla vytvořit pro Vás projekt Mama Ready, kterým chci pomáhat těhotným ženám se lépe zorientovat v pro ně zatím neznámém… v těhotenství. Ráda bych Vám pomohla objasnit a přiblížit to, jak porod probíhá. Jak se na něj připravit a spolu s Vámi prožít tento neopakovatelný zážitek. Nabízím Vám předporodní kurzy, pomoc s kojením neboli laktační poradenství a v neposlední ředě masáže kojenců IAM.


Romana Oplová

Mgr. Romana Oplová

Jsem porodní asistentka, laktační poradkyně a instruktorka kojeneckých masáži mezinárodní organizace IAIM, působím převážně ve Středočeském kraji, Ústeckém kraji a v Praze. Při studiu porodní asistence jsem pomáhala na svět miminkům v podolské porodnici. Absolvovala jsem zde praxi i na jiných odděleních jako je třeba šestinedělí a dále také na odděleních v porodnici U Apolináře. Po ukončení studia jsem se vydala ještě za studiem v oboru wellness specialista. Nicméně mi práce porodní asistentky začala chybět a vrátila jsem se k ní.

Nyní pracuji v neratovické porodnici v ambulantním provozu. Ráda pracuji s nastávajícími maminkami a dětmi. Moje práce mě naplňuje a dává mi smysl…proto jsem se také pustila do tohoto projektu….


Moje certifikáty

[URIS id=418]